O mnie

Uwielbiam zbierać krytyczne uwagi. Są dla mnie niczym wspaniałe pożywienie.
Krytyka rzeczowa, uzasadniona a także płynąca z dobrych intencji buduje organizm a przetrawiona tworzy nawóz, na którym urosną cudowne rośliny.
Pozostałą mam w d… alszym trawieniu.

Nazywam się Piotr Angler.

Zwykle pracuję i realizuję się zawodowo, pomagając ludziom. Z zamiłowania jestem artystą, filozofem i łączę fakty. Interesuję się również wierzeniami i duchowością, wybranymi działami historii, geografią, biologią, sztuką, polityką, ekonomią, naukami ścisłymi, językiem a przede wszystkim życiem codziennym i jego wpływem na przyszłość.

Postanowiłem (przynajmniej na początku) nie podawać swojego kierunku wykształcenia, tytułu, wieku, wyznania i statusu rodzinnego, mimo, że takowe posiadam, ponieważ uważam, że nie są to wyznaczniki niezbędne do logicznego ogarniania faktów i głoszenia mądrych myśli…

Zauważyłem, że kiedy pozna się kilka języków, każdy następny jest łatwiejszy. Podobnie, kiedy nauczysz się grać na jednym instrumencie i poczujesz zasady, każdy następny będzie dla Ciebie łatwiejszy. Identycznie jest w życiu.

Wszystkie dziedziny pokrywają się w wielu punktach wspólnych i zrozumienie każdej kolejnej sfery życia, pozwala na łatwiejsze zrozumienie następnych, tworząc piękną i jednolitą całość. Myśleć każdy może a nawet powinien, dlatego kładę nacisk na rzetelną dyskusję opartą wyłącznie na dowodach i logicznych argumentach, bez stosowania zasad erystyki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s